Kadzidełka stożkowe Amber Bursztyn HEM 10szt
Kadzidełka stożkowe Amber Bursztyn HEM 10szt

Kadzidełka stożkowe Amber Bursztyn HEM 10szt

3,40 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1 dnia
Ilość

KADZIDEŁKA STOŻKOWE HEM 10SZT

ZAPACH: AMBER - BURSZTYN

Czyste i naturalne kadzidełka stożkowe

Opakowanie zawiera 10szt stożków.

Specjalna mieszanina naturalnych ziół, żywic, kwiatów i olejków, ręcznie rolowana w formę kadzidełek. Ich bogata, naturalna woń ma moc poprawy samopoczucia oraz sprzyja medytacji.

  • 1 opakowanie to 10szt kadzidełek
  • 1 stożek pali się około 40min

Kadzidła znane są od wieków. Palono je w różnych częściach świata, by skontaktować się z bogami i wyprosić u nich Piotr dane dary i łaski. Stosowane były także podczas rytuałów magicznych i medytacji. Kadzidła mogą przyciągnąć miłość lub bogactwo, a także sprzyjają w leczeniu różnych dolegliwości.

Co zrobić przed zapaleniem kadzidełka?

To bardzo proste! Wystarczy pomyśleć życzenie albo prośbę. Następnie trzeba wygodnie usiąść, odprężyć się i podpalić kadzidełko. Dla osiągnięcia lepszych efektów można zamknąć oczy i wyobrazić sobie nasza prośbę. Teraz jedynie wystarczy poczuć ze Twoja prośba wraz z dymem i zapachem unosi się do nieba.

Jak palić kadzidełka?

  1. Patyczek-trociczkę lub stożek umieszczamy w specjalnej podstawce. Popiół powstały podczas spalania kadzidła rozrzuca się później na cztery wiatry;
  2. Następnie zapalamy kadzidełka zapałkami, nigdy zapalniczką.
  3. Gdy kadzidełko zacznie się palić należy je zdmuchnąć. Rządzące się kadzidełka uwalnia dym i zarazem niepowtarzalny zapach.
  4. Zaleca sie zapalać kadzidełko zawsze prawą ręką, która w ezoteryce uważana jest za symbol słusznej drogi, podczas gdy lewa ręka reprezentuje drogę, którą nigdy nie należy podążać.

⚠️Uwaga-kadzidełka powinny być zawsze przechowywane w zamkniętych pojemnikach, aby zapobiec zwilgotnieniu.

Pudełko przedstawione na zdjęciu dostępne do kupienia na innej aukcji.

HEM
14238938974

Specyficzne kody