Kadzidełka indyjskie Jaśmin 15g SATYA
Kadzidełka indyjskie Jaśmin 15g SATYA

Kadzidełka indyjskie Jaśmin 15g SATYA

5,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1 dnia
Ilość

NATURALNE KADZIDŁO SATYA - Jaśmin 15g

Specjalna mieszanina naturalnych ziół, żywic, kwiatów i olejków, ręcznie rolowana w formę kadzidełek. Ich bogata, naturalna woń ma moc poprawy samopoczucia. Woń palonych kadzideł sprzyja medytacji. Kadzidełka SATYA uważane są za najlepsze, naturalne kadzidła - najchętniej używany tego typu produkt na świecie.

  • 1 opakowanie to około 15g produktu.
  • 1 trociczka pali się ok.45min
  • Producent: SATYA

Kadzidełka Satya Jaśmin to naturalne kadzidło o pięknym, słodkim zapachu kwiatów jaśminu. Kadzidło to jest wytwarzane z mieszanki naturalnych składników, w tym żywic roślinnych, olejków eterycznych i ekstraktu z kwiatów jaśminu.

Kadzidełka Satya Jaśmin charakteryzują się intensywnym, romantycznym zapachem. Idealne do stosowania podczas romantycznych wieczorów we dwoje, ale także podczas medytacji, jogi.

Ze względu na swój piękny zapach i działanie relaksacyjne, kadzidła te są szczególnie popularne wśród miłośników aromaterapii oraz osób poszukujących romantycznych i relaksacyjnych doznań. Kwiat jaśminu jest uważany za symbol miłości, dlatego też kadzidła te są doskonałym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby.

15183955193

Specyficzne kody

EAN13
5,0558E+12